פרסום באתר | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד
11/3/2018 11:50

איילת שקד: "ישראל היום שירת אדם אחד"

שרת המשפטים איילת שקד אמרה הערב (א') בכנס של המכון הישראלי לדמוקרטיה כי "ישראל היום לא היה עיתון ימני, הוא שירת אדם אחד. היום המציאות הזאת השתנתה" והסבירה כי מפלגתה לא תנכה בחוק ישראל היום, בעקבות התעמרות העיתון בהם. שקד סיפרה כי ראיון שנערך עימה לעיתון טרם נבחרה לכנסת, נגנז ולא פורסם.בשנת 2014 אישורו של החוק בקריאה טרומית הוביל את ראש הממשלה להקדים את הבחירות, החוק שעבר חרף התנגדותו הנחרצת של ראש הממשלה ביקש לאסור חלוקת עיתון יומי חינם על מנת "לקדם ולחזק את העיתונות הכתובה בישראל, ולהבטיח תנאים שוויוניים לתחרות אמיתית והוגנת בין העיתונים".בהצבעה השתתפו 43 חברי כנסת שהצביעו בעד, 23 הצביעו נגד, 9 נמנעו ו-9 נוספים לא הצביעו. ביניהם יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט, השר אורי אריאל, סגן השר אלי בן דהן וח"כ איילת שקד. 


אל המאמר המלא | חדשות ועדכונים - כיפה חשיפות: 1 | דירוג: 2/11 ( 5 4 3 2 1 )
 

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
השולח
דיון

תגובות פייסבוק

הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הינם של יוצרי החומר המקורי בלבד.
אתר נט4יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי עם המאמרים המלאים.
אם למרות האמור לעיל, נתקלת בהפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח(י) לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: