פרסום באתר | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד
11/3/2018 5:29

משקפיים חדשים? לכו לקנות אצל החרדים

זקוקים לזוג חדש של משקפיים? הגיע הזמן להחליף עדשות? כדי לחסוך בהוצאות, שעלולות להגיע לסכומים גבוהים, אולי כדאי לכם לקנות מוצרים מחנות אופטיקה שממוקמת דווקא בריכוז אוכלוסייה חרדי, שכן קיים פער המחירים עשוי להיות גדול מאשר בסניפים רגילים.גולש בשם צביקה אבנרי העיד בשבוע שעבר בפייסבוק על פער מחירים של קרוב ל-50% על אותם מוצרים ממש. לדבריו, בעת שביקש לרכוש מסגרת חדשה ועדשות למשקפיים הוצע לו בסניף קניון מלחה בירושלים מחיר של כ-750 שקלים עבור המוצרים, ואילו בסניף מאה שערים של אותה רשת הוצע לו מחיר של 380 שקלים עבור אותם מוצרים בדיוק.לדברי אבנרי, הוא בדק את הדבר גם בחנויות אופטיקה נוספות וגילה כי גם בהן קיים פער מחירים בין הסניפים בריכוזים חרדיים לסניפים רגילים. "רק תתייצב וכבר חסכת כמה מאות שקלים", כתב.דבריו של אבנרי בפייסבוק

דבריו של אבנרי בפייסבוקצילום: צילום מסך
מאופטיקה הלפרין נמסר בתגובה: "רשת אופטיקה הלפרין היא רשת בפריסה ארצית בעלת 143 סניפים בכל הארץ, מקריית שמונה ועד אילת. לאור פנייתכם כי ישנו אי שיווין בין המחירים, הרינו לעדכן כי המחרים שווים הן במסגרות והן בעדשות."לאור הפער שעולה מפנייתכם יתכן וישנו מבצע נקודתי לפרק זמן מוגבל באזורים שונים ברחבי הארץ, מבצעים הנובעים מזמני חופשה שונים של מגוון האוכלוסייה". 


אל המאמר המלא | חדשות ועדכונים - כיפה חשיפות: 1 | דירוג: 2/8 ( 5 4 3 2 1 )
 

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
השולח
דיון

תגובות פייסבוק

הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הינם של יוצרי החומר המקורי בלבד.
אתר נט4יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי עם המאמרים המלאים.
אם למרות האמור לעיל, נתקלת בהפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח(י) לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: