פרסום באתר | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד
11/3/2018 12:02

עו"ד שמרון: "לא עולה על דעתי להיות עד מדינה"

פרסום חדשות 10: בשיחה שקיים עו"ד דוד שמרון עם חבריו אמר: "לא עולה על דעתי להיות עד מדינה, לא עברתי שום עבירה. אני פעיל מקצועית ועובד רגיל, אני בוטח בעצמי ולא חושש גם אם בדרך יש ויהיו מהמורות, אנחנו אנשים חזקים".עוד אמר שמרון: “לגבי תיק בזק- וואלה טענת השוחד נגד נתניהו הזוייה. כל פוליטיקאי רוצה שיסקרו אותו בצורה טובה והוגנת. אני מקבל תמיכה יפה מהמשרד, מהמשפחה שלי ומהלקוחות. אין ביני לבין נתניהו שיחות בארבע עיניים, אני מאוד מתוסכל מזה, הוא היה רגיל לנוכחות שלי ונעלמתי, שנינו גזרנו זאת על עצמנו...מולכו ואני לא מדברים בנושאים אישיים כבר חצי שנה כדי שלא יגידו שאנחנו משבשים חקירה, הוא כמו אחי הגדול, אני מכיר אותו מילדות, זה מאוד עצוב שזה המצב".על מיקי גנור אמר שמרון: ״בדיעבד עצם ההיכרות שלי עם מיקי גנור היתה מיותרת וטעות קשה, וגרמה לי עוגמת נפש גדולה. עד שהוא חתם על הסכם עד מדינה חשבתי שהוא איש ישר, בדיעבד זו גם הייתה טעות מצידי להתעסק בכל נושא כלי השיט וטיסנקרופ אבל יש הבדל גדול בין טעות בדיעבד לעבירה״.


אל המאמר המלא | חדשות ועדכונים - כיפה חשיפות: 1 | דירוג: 1/10 ( 5 4 3 2 1 )
 

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
השולח
דיון

תגובות פייסבוק

הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הינם של יוצרי החומר המקורי בלבד.
אתר נט4יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי עם המאמרים המלאים.
אם למרות האמור לעיל, נתקלת בהפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח(י) לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: