פרסום באתר | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד
11/3/2018 7:37

"תקבלו החלטות ואנחנו נדאג ליישם אותן"

בכירי עיריית ירושלים בהצדעה לבני עקיבא: המשנה לראש העיר ירושלים דב קלמנוביץ', וחבר מועצת העיר אריה קינג, הגיעו לוועידה של מחוז ירושלים המתקיימת אחת לחמש שנים, כדי לדון על דרכה ומטרותיה של התנועה.השנה, התקיימה הוועידה בסימן "מובילים בדרך תורה ועבודה" – והתקיימו דיונים ביחס התנועה לארץ ישראל, הדרך להשבת דרך התורה למחוזות התרבותיים במדינה, קירוב לבבות ובתיקון פני החברה בישראל."בעבר, כשהייתי חניך בבני עקיבא, הייתה ברורה לנו הדרך - הרב צבי נריה עוד היה בחיים. היום, כבר אין הנהגה כמו פעם שמראה את הדרך בנחישות ולכן זאת המשימה הגדולה שלכם", אמר קלמנוביץ'."שאלו פעם את יוסף בורג, המנהיג המיתולגי של המפד"ל, מה הוא יותר - דתי או לאומי? והוא ענה 'אני המקף'.  אתם השגרירים שלנו, תקבלו החלטות ואנחנו נדאג ליישם אותן. אני מאחל לכם שההחלטות שלכם יהיו מעשיות, שתיגעו בעצבים החשופים של החברה בנושא דת ומדינה, שתהיו המקף בין דתיים ללאומיים", הוסיף.בנו של רב המשטרה, אלקנה ברכיהו, המשמש רכז הדרכה של המחוז בבירה, אמר "אתם הנוער ואתם תקבעו את הכיוון של התנועה, בני עקיבא זוהי תנועת נוער ולכן הנוער הוא הקובע".חבר מועצת העיר, אריה קינג, אמר: "אני מבקש מכם שבוועידה הקרובה תחשבו על השבת, תחשבו על ירושלים ותקבלו החלטות, ותחליטו על מדיניות ואנחנו, מקבלי ההחלטות, נתייחס לזה. תבינו, אתם משה רבינו - מכניסים את הרוח, ואנחנו בצלאל - אלה שמיישמים את הדברים האלה. זכרו, ירושלים היא הלב"


אל המאמר המלא | חדשות ועדכונים - כיפה חשיפות: 1 | דירוג: 1/8 ( 5 4 3 2 1 )
 

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
השולח
דיון

תגובות פייסבוק

הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הינם של יוצרי החומר המקורי בלבד.
אתר נט4יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי עם המאמרים המלאים.
אם למרות האמור לעיל, נתקלת בהפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח(י) לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: