פרסום | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד
11/9/2019 8:00

גם באילת: נחנך בית הדין הרבני הראשון

בית הדין הרבני האזורי הראשון באילת נחנך היום (ד') במשכנו החדש בקריית הממשלה, במעמד הרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני הרב דוד לאו שליט"א, הרב הראשי וראש בית הדין בבאר שבע הרב יהודה דרעי, רבני העיר אילת הרב יוסף הכט והרב משה הדאיה, ראש העיר אילת מר מאיר יצחק הלוי, סמנכ"ל בתי הדין הרבניים מר שמואל יוסף, ובהשתתפות רבנים, דיינים, מזכירים ראשיים, הנהלת המועצה הדתית באילת ואישי ציבור.

 

הנהלת בתי הדין הרבניים קידמה את פתיחת בית הדין החדש בסיוע עריית אילת כחלק משיפור השירות לתושבי אילת והנגשת מירב השירותים מפאת המרחק. עד כה נאלצו זוגות אילתים להצפין לבאר שבע או תל אביב על מנת לקיים דיונים משפטיים לשם גירושין. בית הדין הרבני החדש באילת הינו למעשה שלוחה של בית הדין בבאר שבע. קביעת המזוזה

קביעת המזוזהצילום: דוברות בתי הדין הרבניים


נשיא בית הדין הרבני הגדול הרב דוד לאו: "תפקיד הרשויות ותפקידנו הוא לשרת את האנשים ולהנגיש להם את שירותי הדת, מטרתנו היא לעמול ולהשתדל למען הציבור. מגיע לתושבי אילת לקבל שירות טוב בסמוך למקום מגוריהם באופן ראוי ומכובד. אני מאחל לדיינים שתזכו לשפוט ולהוציא דין אמת לאמיתו".מנהל בתי הדין הרבניים הדיין הרב דוד מלכא מסר כי "תודתי לכל המסייעים למערכת בתי הדין הרבניים במשרדי הממשלה עבור בית הדין באילת. זכתה העיר אילת שהיא השער הדרומי של ישראל שנקבע בה מקום להרכב בית הדין הרבני שיהיה בו תועלת לתושבי אילת והסביבה".המשתתפים במעמד חנוכת בית הדין באילת

המשתתפים במעמד חנוכת בית הדין באילתצילום: דוברות בתי הדין הרבניים


סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש בהנהלת בתי הדין הרבניים מר שמואל יוסף: "זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. העמדנו לנגד עינינו מטרה של הקמת בית דין באילת כדי להנגיש ולשפר את השירות לתושבי העיר. עם כניסתו של הרב לאו לתפקיד נשיא ביה"ד הגדול הצגתי בפניו את התוכנית להנגשת השירות באילת, הנשיא נתן את ברכתו והיא יצאה לדרך. השירותים יינתנו באופן מלא בעיר אילת, כאשר חשוב לנו לתת שירות מקצועי ונגיש לכל דורש".

"ברצותנו להיות עיר נאפה על כל המשתמע מכך, אנו פועלים להנגיש את כל השירותים למען תושבי אילת ואנו שמחים על ההזדמנות להנגיש גם את שירותי הדת" אמר ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי, וברך את בתי הדין הרבניים על שראו עין בעין את החשיבות בהקמת בית דין רבני באילת, שיעניק לתושבי אילת את כל השירותים קרוב לבית ויחסוך מהם טרחה וטרטור.


אל המאמר המלא | יהדות - כיפה חשיפות: 0 | דירוג: 3/9 ( 5 4 3 2 1 )
 

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
השולח
דיון

הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הינם של יוצרי החומר המקורי בלבד.
אתר נט4יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי עם המאמרים המלאים.
אם למרות האמור לעיל, נתקלת בהפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח(י) לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: