פרסום | קשרו אלינו
נט4יו
כל הרשת הישראלית במקום אחד

שלבי רישום: בסיסי » משלים

בסיסי

שם משתמש *
דואר אלקטרוני *
סיסמה *
סיסמה בשנית *
שם אמיתי *
הסכם שימוש *
עצם השימוש באתר ורישום לחברות בו, מהווה הצהרה על הסכמתך עם הסכם זה, מדיניות שמירת הפרטיות שלנו וכל הסכם אחר המופיע על גבי האתר ושאליו עלייך להיכנס ולקרוא לפני השימוש באתר ובשרותיו.
אם הנך מתקשה להסכים עם ההסכמים והמדיניות במלואם אנא אל לך להשתמש באתר ובשירותים הנלווים.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את ההסכמים והמדיניות בכל זמן בכל צורה שנבחר בה. התיקונים יופיעו על האתר ויהיו תקפים מרגע שהופיעו. חובתך לבדוק את ההסכמים מפעם לפעם על מנת לוודא שהנך מודע/ת לכל שינוי שחל בהם. המשך השימוש באתר ובשירותים יהווה אישוש ההצהרה להסכמה עם התנאים לאחר השינויים. כל שאלה שיש לך בנוגע בהקשר להסכמים יש להפנות למינהלת האתר.

בעת השימוש באתר חובתך לציית לכל החוקים, התקנות והנהגים.
על מפעילי, בעלי ומנהלי האתר (להלן 'צוות האתר') לא חלה כל חובה לסרוק את האתר או כל חומר או תוכן שמועלה על ידך אל האתר (לרבות אך לא מוגבל להנחת התסריטים או כל חומר אחר.) אולם מוסכם על ידך שיש לנו כל זכות לנטר את האתר ולפקח מפעם לפעם על התכנים המוגשים על ידך ולחשוף כל פרט מידע (כולל פרטים אישיים מזהים) לחברת צד שלישי על מנת להפעיל את האתר כיאות ו/או להגן על האתר, השירותים, העסק, נותני החסות, שותפים, סניפים, המשתמשים והמבקרים ו/או על מנת לפעול בהתאם לחוק, מחויבות, תקנה או דרישת הרשויות. אנו עלולים להתנות את זכותך להשתתף על האתר או בשירותיו במסירת פרטייך המזהים ובעדכון שוטף שלהם על פי הצורך כפי שיוגדר על ידי צוות האתר.כללי התנהגותבעת השימוש באתר והשירותים מוסכם עלייך שלא:

- לחסום, לדכא או להגביל כל מבקר או משתמש אחר מלהשתמש באתר ובשירותיו.
- לפרסם פרטים מהעולם האמיתי שלך (לרבות אך לא מוגבל לכתובות אי-מייל (email), מספרי טלפון, כתובות דואר) שלא במקומות שהוגדרו במפורש על ידי צוות האתר.
- לנסות לעקוף את דרך ההתקשרות בין המשתמשים כפי שהוגדרה על גבי האתר או לנסות ולהתקשר בכל דרך שהיא עם מי מהמשתמשים שלא דרך הכלים הקיימים באתר.
- לדוור או להתקשר עם המשתמשים על ידי שימוש בפרטים מעולמם האמיתי (שם, דואר, מספרי טלפון וכו)
- להגיש או להעביר חומר כלשהו שאינו חוקי, מזיק, מאיים, מעליב, גס, מטריד, משמיץ, שיש בו משום הוצאת דיבה, וולגרי, מגונה, שנועד להונות, או שיש בו משום לעורר התנגדות, או שמפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או של כל זכות אחרת שלנו או חברות אחרות.
- להעביר כל מידע, תוכנה או חומר אחר שמכיל ווירוס, פצצת זמן, תולעת (Worm), או כל רכיב מפריע או מזיק אחר.
- להעביר מכתבי שרשרת או סכמות פירמידה.
- להעביר ללא הזמנה פרסומות, חומרי קידום מכירות ויחסי ציבור.
- לשנות, להתאים, לרשות, לתרגם, למכור, להנדס לאחור, לפרק או לחקות חלק כלשהו מהאתר, השירותים, או התוכנות המונחות ביסודות מי מהם, או לשנות חומר כלשהו שהורד מהאתר.
- לשנות, להעתיק או לטפל בתוכן כלשהו שיש לך גישה אליו דרך האתר, או להשתמש באיזשהו תוכן שיש לך גישה אליו דרך האתר או השירותים שלא לשם קריאה, צפייה, האזנה או מתן חוות דעה לתסריט או התוכן.
- לאסוף או לחשוף מידע אודות המשתמשים האחרים באתר מבלי לקבל את אישורם.
- לעשות מעשה כלשהו שיש בו משום להפריע או להאט את האתר או השירותים שבו.
- להשתמש באפליקציה כלשהי או כלי או תחבולה אחרים על מנת להשיג, לאחזר, לערוך מחדש, לשחזר או להערים על מבנה הניווט או הצגת האתר, השירותים או התכנים
- להשתמש באתר או בשירותים לכל שימוש שאינו חוקי

ברישום לאתר הנני מסכים/ה לתנאי השימוש לעיל.

 
קוד אבטחה *
*
*
* = הכרחי
נט4יו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: